FORUM PRO ANA 2019
Kluczem do perfekcji jest twoja wewnętrzna siła.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

***REKRUTACJA ZAMKNIĘTA.***

#1 2019-10-24 21:55:57

Aesthetic
Poczwarka
Dołączył: 2019-09-01
Liczba postów: 1
WindowsChrome 77.0.3865.120

Aesthetic

1. Wiek użytkowniczki - Mam 21 lat
2. Wzrost - 165cm
3. Waga: (najwyższa, obecna i wymarzona)
Moja najwyższa waga to 57kg
Obecna - 50kg
Wymarzona - 40kg
Najniższa jaką miałam - 45kg
4. Czym jest dla Ciebie Pro ana i co sprawiło, że zainteresowałaś się tym "stylem życia"
Kiedyś już tutaj trafiłam i byłam z Wami przez dość długi dla mnie czas. Nazywałam się ''małaproana'', może ktoś jeszcze mnie kojarzy [dblpt]) Większość swojego życia czułam się tą większą od innych, wyższą, gorszą. Kontrola jedzenia jest dla mnie kontrolą życia. Codziennie staję na wagę i sprawdzam czy moje kg spadły. Dalej próbuję trzymać bilans, jednak po drodze gdzieś się zagubiłam w tym wszystkim. Pro ana była i nadal jest dla mnie wszystkim. Z natury jestem obserwatorem. Moja niegdyś dobra przyjaciółka miała obsesję na punkcie jedzenia - a ja? Wyciągnęłam z tego co było dla mnie najbardziej oczywiste, dobre i sprawiało że miałam ochotę na więcej - mniej kilogramów. Pro ana.
5. Jak trafiłaś na Forum
Tak jak napisałam - już wcześniej tutaj byłam, więc ponownie odszukałam to forum przez Google.
6. Aktywność fizyczna - czy ćwiczysz, jak intensywnie i jak często.
I tutaj mi się zmieniło. Od stycznia tańczę taniec współczesny. Ta aktywność sprawia że mam ochotę być jeszcze mniejsza, drobniejsza - chudsza.
7. Skąd jesteś (prosimy podać nazwę swojej miejscowości lub przynajmniej w jakim powiecie mieszkasz)
Województwo Podlaskie
8. Czy miałaś kiedykolwiek stwierdzone jakieś zaburzenia odżywiania, bądź problemy natury psychicznej, czy byłaś leczona w tym kierunku przez specjalistów?
Mam ataki paniki stwierdzone przez lekarza, brałam bardzo dużo leków, natomiast nigdy nie byłam leczona w żaden sposób. Zostało to stwierdzone i pozostałam sama sobie.

Cóż, wiem że rekrutacja jest już zamknięta, ale zdążyłam przed tym założyć to konto. Mam nadzieję na pozytywny odzew. Chciałabym tutaj znowu powrócić i motywować siebie nawzajem.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
calisiabike - shadowland - testowe321 - the-black-dream - teamlisciu