FORUM PRO ANA 2019
Kluczem do perfekcji jest twoja wewnętrzna siła.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

***REKRUTACJA ZAMKNIĘTA.***

#1 2019-08-20 20:59:56

Summer91
Gość
WindowsChrome 76.0.3809.100

Summer91

Witam Was bardzo serdecznie  :-) oto mój kwestionariusz.

1. Wiek użytkowniczki
- 28 lat

2. Wzrost
- 174 cm

3. Waga: (najwyższa, obecna i wymarzona)
- 94, 90, 49. Wiem, tragedia jest :-(
Dodam , że na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat miałam wiele skoków wagi i to spektakularnych, w skrócie wyglądało to tak: 78-47-75-62-85-66-94-70-90 :-( Znalazłam się spowrotem na dnie i nie mam już w nikim prawdziwego wsparcia :-(

4. Czym jest dla Ciebie Pro ana i co sprawiło, że zainteresowałaś się tym "stylem życia"
Całym życiem.....I odkąd skończyłam 14 lat. Próbowałam 'znormalnieć' ale to nie dla mnie, nie nadaję się do ludzi chyba....A przynajmniej do tych normalnych.....

5. Jak trafiłaś na Forum
Szukałam starego forum pro ana z lat 2003-2005, takie z niebieskim tłem było kiedyś, stare , dobre czasy....ale pewnie zostało zablokowane podobnie jak inne strony pro ana, bo przecież 'chudośc  to samo zło' i w ogóle od jakiegoś czasu widzę, że jest nagonka medialna na pro ana... nieważne, że ludzie chleją na umór, że dzieciaki ćpią  - to pro ana sie blokuje i piętnuje, bo teraz jest moda na qczaje, fit loversy  i laski z kaloryferem i ramionami kulturystek. I takim 'trzeba być', wtedy nikt się nie czepia :-( Ale ja nie chcę!!! mam prawo mieć swoje zdanie i wiedzieć co mi się podoba i jaki jest mój ideał piekna :-)  Sorry, nie mam komu się wygadać w tym temacie, bo wokół nierozumiejący nic beton tylko....... No więc tak trafiłam tutaj do Was :-)

6. Aktywność fizyczna - czy ćwiczysz, jak intensywnie i jak często.
Wyznaczyłam sobie 30 minut dziennie każdego dnia na ćwiczenia i tego się trzymam od niedawna. Zależy od pogody, jak jest ładnie to bieganie albo rower (wtedy 2 h) a jak pada to ćwiczę w domu.

7. Skąd jesteś (prosimy podać nazwę swojej miejscowości lub przynajmniej w jakim powiecie mieszkasz)
- Kielce

8. Czy miałaś kiedykolwiek stwierdzone jakieś zaburzenia odżywiania, bądź problemy natury psychicznej, czy byłaś leczona w tym kierunku przez specjalistów?
Anoreksja. Brak okresu leczony hormonami w zastrzykach - stąd ponad 20 kg w górę :-( :-( :-(
Depresja czterokrotnie leczona farmaceutycznie - bez efektu.

To tyle w kwestii kwestionariusza. Dodam tylko, że bardzo zależy mi na byciu przyjęta tutaj, bo naprawdę nie mam z kim porozmawiać.... Moj chlopak nic nie rozumie, z koleżankami zerwałam kontakt, bo nasze kontakty sprowadzały się tylko do spotykania na mieście i chlania oraz jedzenia shitu typu kebab .....Nie potrzebuję i nie chcę takich koleżanek :-(

aaa, i uprzedzam , jestem gadułą, która nie ma z kim rozmawiać, więc moje posty mogą być czasem długie, to tak zeby nie było , że nie mówiłam i zanudzam :-P

#2 2019-08-20 21:05:12

apsik
Motylek
Skąd: Podkarpacie
Dołączył: 2019-07-18
Liczba postów: 171
Wiek: 15
Wzrost: 158 cm
Aktualna waga: who knows
Docelowa waga: 25kg
Najniższa waga: 36kg
Dieta: Wegetarianizm
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Summer91

Cześć i czołem Summer 91 .
Miło Cię widzieć wśród nas  [dblpt])

Jesteś obecnie na jakiejś diecie, masz wyznaczony jakiś limit kaloryczny?


You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.

Offline

#3 2019-08-20 21:07:22

Summer91
Gość
WindowsChrome 76.0.3809.100

Odp: Summer91

Siemka Apsik :-)
Tak, jestem weganką, nie jem mięsa ani nabiału.
Limit wyznaczyłam sobie na razie na 1000 kcal, planuję 800, ale czas pokaże jak waga spada na 1000 , wtedy zdecyduję :-)

#4 2019-08-20 21:17:20

apsik
Motylek
Skąd: Podkarpacie
Dołączył: 2019-07-18
Liczba postów: 171
Wiek: 15
Wzrost: 158 cm
Aktualna waga: who knows
Docelowa waga: 25kg
Najniższa waga: 36kg
Dieta: Wegetarianizm
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Summer91

W zasadzie przekonuje mnie do Ciebie wszystko, co napisałaś.
Rozumiem w pełni Twoje zdanie na temat jedzenia i reakcji innych osób. Tak właśnie często jest, że nie mamy z kim o tym pogadać.


Twoja waga na pewno się zmniejszy jak tylko będziesz zmotywowana, nieugięta i cierpliwa.



Jestem za Twoim przyjęciem na forum. Oszczedzę Ci dodatkowych pytań, bo wydajesz się być naprawdę w porządku, Twoje podejście również.
Fajnie byłoby, gdyby dołączyła do nas taka osoba jak Ty.



(Na przyjęcie będziesz musiała poczekać kilka dni, więc bądź cierpliwa. Decyzję ostateczną podejmie wtedy osoba prowadząca, może inne Motylki też się wypowiedzą.)



Trzymaj się Kochana.


You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.

Offline

#5 2019-08-20 21:33:10

Summer91
Gość
WindowsChrome 76.0.3809.100

Odp: Summer91

@ apsik , dziekuję Ci Kochana za te miłe słowa , az mi się dzisiejszy wieczór ładniejszy wydał, powaga <3 :-)

Zmniejszy się, nie ma innej opcji -  to odnośnie mojej wagi :-) Po to tu przyszłam między innymi :-) #razemrazniej :-)

Odnośnie cierpliwości to nie jest to akurat  moja mocna strona, hahaha :-) ale rozumiem, poczekam i naprawdę nie pali się. Zbierałam się od tygodnia z rejestracją to i poczekam ile trzeba :-)

Mam głupie pytanie Apsik, ale czy jest wersja mobilna forum na fona? Pewnie nie.... ale pytam , bo przez ostatnie parę lat nauczyłam się korzystać z wersji mobilnych wszystkiego co się da i oczy mnie trochę bolą od tradycyjnych stron na fonie :-) :-P A nie zawsze  mam możliwośc korzstania z kompa :-(

#6 2019-08-21 08:56:59

WhiteWidow
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2017-05-11
Liczba postów: 783
Wiek: 20
Wzrost: 150
BMI: 19.33
Aktualna waga: 43,5
Docelowa waga: 35 (?)
Dieta: SCD
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Summer91

Witam @Summer91, bardzo mi miło, że zdecydowałaś się do nas dołączyć. To przykre, że nikt nie był w stanie Ci pomóc, sama mam z tym problem, na pewno nie były to przyjemne doświadczenia.
Aplikacji mobilnej niestety nie ma, trzeba radzić sobie na telefonie, chociaż rzeczywiście nie jest to najwygodniejsze [sred])
Cieszę się, że do nas dołączysz <3 witaj wśród motyli [dblpt])


Zmuszaj się, bo klucz to twoja nauka,
do lepszego jutra, dziś to ciemny pokój.
Znajdź swoją wenę, sam zostań w mroku.

Offline

#7 2019-08-21 10:55:48

apsik
Motylek
Skąd: Podkarpacie
Dołączył: 2019-07-18
Liczba postów: 171
Wiek: 15
Wzrost: 158 cm
Aktualna waga: who knows
Docelowa waga: 25kg
Najniższa waga: 36kg
Dieta: Wegetarianizm
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Summer91

Summer91,
Gratuluję z powodu przyjęcia
Fajnie, że jesteś wśród nas.  [dblpt]heart[dblpt]


You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.

Offline

#8 2019-08-21 16:23:26

Summer91
Gość
WindowsChrome 76.0.3809.100

Odp: Summer91

WhiteWidow - dziękuję za ekspresowe przyjęcie :-)  [dblpt]) Bardzo się cieszę :-)
Apsik - dziękuję <3

Dziś wieczorem zaczynam więc tu działać, super :-)

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lcmcforum - nightliferp - doradzimy - alrpg - techpolim