FORUM PRO ANA 2019
Kluczem do perfekcji jest twoja wewnętrzna siła.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

***REKRUTACJA ZAMKNIĘTA.***

#1 2019-08-17 19:59:27

Enter
Poczwarka
Dołączył: 2019-08-17
Liczba postów: 3
AndroidChrome 76.0.3809.111

Cześć tu Enter / rekrutacja/

Cześć wszystkim c:
1.Wiek użytkowniczki.
16 lat
2.Wzrost
173 cm
3.Waga
Najwyższa: 83 kg
Obecna: 79 kg
Wymarzona : 56-46 kg, zależy jak będę przy tej wadze wyglądać i wtedy zdecyduje czy to wciąż za dużo czy ok
4. Czym jest dla Ciebie Pro ana i co sprawiło, że zainteresowałaś się tym "stylem życia"
Aną zainteresowałam się 5 lat temu , głównie dlatego że była w pewnym sensie usystematyzowaniem tego co ja wtedy robiłam. Bo już trochę wcześniej się właśnie odchudzałam na dosyć niskich bilansach, podobały mi się właśnie te zbyt chude dla większości społeczeństwa sylwetki. Gdy odkryłam pro anę znalazłam motywację, ludzi z którymi mogłam porozmawiać o różnych sprawach o których nie miałam z kim rozmawiać i też ana dała mi dużo nadziei w tamtym czasie. Teraz bardzo w anie kładę sobie nacisk na perfekcję , nie tylko w sensie odchudzania, ale też nauki , mojego zachowania w stosunku do innych i do siebie. No i teraz w porównaniu do wcześniejszych lat uciekam od autodestrukcji w anie. Więc troszkę się to zmieniło. Pro ana nie jest dla mnie już tylko sposobem na schudnięcie i motywację, trochę się to rozbudowało na inne dziedziny życia.
5. Jak trafiłaś na Forum
Wyszukałam w google " forum pro ana 2019"
6. Aktywność fizyczna - czy ćwiczysz, jak intensywnie i jak często.
Kilka razy w tygodniu jeżdżę po ok.1,5 h rowerem. Czasem poćwiczę na hula hop albo stepperze.
7. Skąd jesteś (prosimy podać nazwę swojej miejscowości lub przynajmniej w jakim powiecie mieszkasz)
Łódź i okolice
8. Czy miałaś kiedykolwiek stwierdzone jakieś zaburzenia odżywiania, bądź problemy natury psychicznej, czy byłaś leczona w tym kierunku przez specjalistów?
Nigdy nic konkretnie nie miałam zdiagnozowane, chyba że licząc te momenty kiedy lekarz wpisywał mi po prostu byle co żeby było na skierowaniu do poradni . W takim wypadku miałabym kiedyś zdiagnozowaną depresję. Moja psycholog też twierdziła że miałam depresję sezonową. Kilka razy podejmowane były próby leczenia mojego ed ale szybko były one kończone praktycznie po jednej wizycie z różnych powodów. Więc na tych pierwszych wizytach oni potwierdzali że no jakieś ed mam ale diagnozy stricte nie było bo kiedy, skoro byłam na 1 wizycie tylko.
Aktualnie jestem 100% zdrowa jeśli chodzi o psyche, co chociaż mam stwierdzone bo mi neurolog kazał to sprawdzić xd

Offline

#2 2019-08-18 18:20:28

apsik
Motylek
Skąd: Podkarpacie
Dołączył: 2019-07-18
Liczba postów: 171
Wiek: 15
Wzrost: 158 cm
Aktualna waga: who knows
Docelowa waga: 25kg
Najniższa waga: 36kg
Dieta: Wegetarianizm
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Cześć tu Enter / rekrutacja/

Hej,
Miło widzieć tutaj kolejną osobę.  [dblpt]D

W jakich cyferkach mieszczą się teraz Twoje bilanse?


Jak wyglądałaby Twoja aktywność na forum?


Trzymaj się. Mam nadzieję, że do nas dołączysz.  [sred])

Ostatnio edytowany przez apsik (2019-08-18 18:26:04)


You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.

Offline

#3 2019-08-18 21:18:01

Enter
Poczwarka
Dołączył: 2019-08-17
Liczba postów: 3
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Cześć tu Enter / rekrutacja/

Cześć c:
Aktualnie mam bilanse tak w okolicach 1000, i tak pewnie zostanie, chyba że zmniejszę trochę do 700-800 ,ale to zależy czy nie będę miała zastojów w chudnieciu.
Hmm trudno powiedzieć jak by wyglądała ta aktywność, bo jeszcze forum w " pełnej okazałości" nie widzę. Ogółem postaram się być aktywna.
Dzięki c: , też mam nadzieję że dołączę, bo przyznam zależy mi na tym hah.

Offline

#4 2019-08-18 21:24:00

apsik
Motylek
Skąd: Podkarpacie
Dołączył: 2019-07-18
Liczba postów: 171
Wiek: 15
Wzrost: 158 cm
Aktualna waga: who knows
Docelowa waga: 25kg
Najniższa waga: 36kg
Dieta: Wegetarianizm
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Cześć tu Enter / rekrutacja/

Okej, rozumiem.

Ile schudłaś, gdy te 5 lat temu byłaś z Aną? Dlaczego odeszłaś od tego trybu życia?


You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.

Offline

#5 2019-08-18 23:01:11

Enter
Poczwarka
Dołączył: 2019-08-17
Liczba postów: 3
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Cześć tu Enter / rekrutacja/

Ogółem to nie było tak, że odeszłam , tzn miałam czas kiedy się zdecydowanie oddaliłam i był to caly rok 2018, co bylo głównie spowodowane chęcią ogarnięcia mojego metabolizmu( tycie na np 1000 kcal ajj) + wyjścia ze spirali yoyo. Jadłam wtedy około 1400-1600 kcal, tzn po tym jak już ogarnęłam kwestię metabolizmu na tyle że na tych ilościach trzymałam wagę heh
Jeśli chodzi o kwestię tego ile schudłam 5 lat temu, to muszę też nieco skorygować to, że gdy zaczynałam byłam niższa, ok.168 cm / 72 kg, wtedy schudłam jakoś do 62/68 o ile dobrze pamiętam. No a potem wpadłam w jojo i ciągle było około 10 kg w górę i w dół. Przy obecnym wzroście najmniej ważyłam w połowie 2017, 67 kg.

Offline

#6 2019-08-19 10:21:56

apsik
Motylek
Skąd: Podkarpacie
Dołączył: 2019-07-18
Liczba postów: 171
Wiek: 15
Wzrost: 158 cm
Aktualna waga: who knows
Docelowa waga: 25kg
Najniższa waga: 36kg
Dieta: Wegetarianizm
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Cześć tu Enter / rekrutacja/

Nawet przekonujesz mnie tym, co napisałaś.
Jestem za przyjęciem Cię na forum.


Będziesz musiała jeszcze trochę poczekać na to, by do nas dołączyć. Na zgodę osoby prowadzącej i być może wypowiedzi innych użytkowników.

Ja jestem na tak.


You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
miedzyzdroje - gumisie - avantskill - d - pulpety