FORUM PRO ANA 2019
Kluczem do perfekcji jest twoja wewnętrzna siła.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

***REKRUTACJA ZAMKNIĘTA.***

#1 2019-08-17 11:13:18

Skin1093
Motylek
Dołączył: 2017-08-29
Liczba postów: 43
Wiek: 20
Wzrost: 165
Aktualna waga: 82
Docelowa waga: 60
Najniższa waga: 70
AndroidChrome 75.0.3770.143

Kolejna rekrutacja

Hej rok temu byłam już przyjęta na forum i mam pytanie czy muszę jeszcze raz przechodzić rekrutację ?

Offline

#2 2019-08-18 18:26:43

apsik
Motylek
Skąd: Podkarpacie
Dołączył: 2019-07-18
Liczba postów: 171
Wiek: 15
Wzrost: 158 cm
Aktualna waga: who knows
Docelowa waga: 25kg
Najniższa waga: 36kg
Dieta: Wegetarianizm
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Kolejna rekrutacja

Cześć,
Nie jestem co prawda osobą, która prowadzi to forum, ale odpowiem, bo nie zrobił tego do tej pory nikt inny. Wydaje mi się, że tak. Wątpię, by ktoś znalazł Twój stary kwestionariusz, gdyż stare konta użytkowników są usuwane. Zależy to też raczej od tego jak dawno temu tutaj byłaś.


Jak dawno temu gościłaś u nas?
Dlaczego wtedy odeszłaś?


Miłego dnia.


You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.

Offline

#3 2019-08-19 10:56:52

WhiteWidow
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2017-05-11
Liczba postów: 783
Wiek: 20
Wzrost: 150
BMI: 19.33
Aktualna waga: 43,5
Docelowa waga: 35 (?)
Dieta: SCD
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Kolejna rekrutacja

Użytkowników, którzy zaniechali aktywności przyjmuje tylko w drodze wyjątku. Przykro mi, ale twój pobyt tutaj był krótki a aktywność mało spektakularna.


Zmuszaj się, bo klucz to twoja nauka,
do lepszego jutra, dziś to ciemny pokój.
Znajdź swoją wenę, sam zostań w mroku.

Offline

#4 2019-08-19 22:18:50

Skin1093
Motylek
Dołączył: 2017-08-29
Liczba postów: 43
Wiek: 20
Wzrost: 165
Aktualna waga: 82
Docelowa waga: 60
Najniższa waga: 70
AndroidChrome 75.0.3770.143

Odp: Kolejna rekrutacja

Okey to wstawiam
1. 20 lat
2. 168 cm
3.najwyższa 86 kg,
   obecna 82 kg,
   wymarzona 55 kg,

4. Czym jest dla Ciebie Pro ana i co sprawiło, że zainteresowałaś się tym "stylem życia"
Pro Aną jak jest napisane jest dla mnie stylem życia dzięki któremu mogę zmienić swój wygląd i sprawić aby moje życie zbliżał się do perfekcji. Zainteresowała się tym stylem życia kiedy ukończyłam gimnazjum mnóstwo osób mnie wysmiewalo z powodu mojej wagi. Nigdy też nie czułam się dobrze w moim ciele, więc zaczęłam szukać na Internecie i tak znalazłam pierwsze blogi i fora pro-ana. Na poczatku nie byłam do tego przekonana, ale żadna dieta nie pomagała. Kiedy włączyłam ten styl życia wkońcu zaczęłam zauważać zmiany nie tylko w  cyferkach na wadze, ale także w sobie. Zaczelam bardzoej zwracac uwage na to co robie i kiedy. Codzinnie planowalam sobie dzien co bardzo mi sie spodobało, poniewaz to ja decydowalam nad tym co chce, a czego nie. Moze to dziwne, ale zaczeło mi sie nawet podobac uczucie pustki w brzuchu czulam sie wtedy raka lekka.Rok temu ważyłam 12 kg mniej niż w tej chwili niestety straciłam motywację i tak doprowadziłam się do tego stanu. Chce to zmienić bo wciąż nieosiagnelam  swojego celu i wciaz czuje sie zle ze swoim cialem. Mam nadziej że dzięki temu forum będę mieć więcej siły i energii do działania.
5. Jak trafiłaś na Forum
Za pierwszym razem poprostu zapisałam w Google i mi wyskoczyło. Teraz chciałabym wrócić ponieważ załapałam nową motywację i mam nadzieję że teraz mi się uda dzięki wsparciu osób z tego forum, ponieważ zawsze jest łatwiej razem.
6. Aktywność fizyczna - czy ćwiczysz, jak intensywnie i jak często.
Codziennie jeżdżę na wrotkach po 2 godziny i co drugi dzień robie ćwiczenia na pośladki po 30 min.
7. Skąd jesteś
Mieszkam w województwie Mazowieckim teraz studiuje w Warszawie więc tam teraz pomieszkuje.
8. Czy miałaś kiedykolwiek stwierdzone jakieś zaburzenia odżywiania, bądź problemy natury psychicznej, czy byłaś leczona w tym kierunku przez specjalistów?
Nie nikt nie stwierdził u mnie żadnych zaburzeń ani nie byłam leczona w tym kierunku.

Bardzo zależy mi ma tym aby dołączyć do forum proszę rozwaszcie moje przyjęcie. Obiecuję że będę aktywnym motylkowym.

Offline

#5 2019-08-19 23:12:57

apsik
Motylek
Skąd: Podkarpacie
Dołączył: 2019-07-18
Liczba postów: 171
Wiek: 15
Wzrost: 158 cm
Aktualna waga: who knows
Docelowa waga: 25kg
Najniższa waga: 36kg
Dieta: Wegetarianizm
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Kolejna rekrutacja

Skin 1093,
Wydaje mi się, że WhiteWidow chodziło bardziej o to, że nie możesz do nas dołączyć, a nie o wstawienie kwestionariusza.

Pro Ana to nie zabawa. Bycie motylkiem to nie zachcianka na 'od czasu do czasu.

Tamtym razem odeszłaś, skąd mamy wiedzieć czy teraz nie będzie tak samo? No i nie byłaś zbyt aktywnym użytkownikiem.

Ja osobiście widzę to tak, że poczułaś pierwszy lepszy przypływ chęci i złapałaś jakąś tam motywację, głównie z powodu, że przytyłaś. Od razu chcesz do nas dołączyć, zamiast spróbować przed sobą jak Ci idzie z dietą. W każdej chwili na dobrą sprawę może Ci się odechcieć.
Musisz być pewna bycia z Aną. Albo jesteś albo Cię nie ma. Takich pomiędzy nie ma. Nie liczą się dla naszego stylu życia.


Przekonują mnie w Tobie natomiast ćwiczenia. Całkiem sporo. Może będziemy mogli obdarzyć Cię kredytem zaufania, zgadzając się na Twoje dołączenie. Przynajmniej takie jest moje zdanie.


Od jak dawna masz tą nową motywację?
Jesteś obecnie na jakiejś diecie /masz wyznaczony limit kaloryczny?


Trzymaj się. Liczę, że mimo wszystko do nas dołączysz.


You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.

Offline

#6 2019-08-20 07:38:59

Ariela
Motylek
Skąd: Wro
Dołączył: 2019-06-24
Liczba postów: 145
Wzrost: 170
BMI: 20
Aktualna waga: 59,6
Docelowa waga: coś między tym, co jest, a 0
Najniższa waga: 47
Zrzucone kilogramy: 10
Dieta: Wegetarianizm
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Kolejna rekrutacja

Jesteś szczera i nie ściemniasz. Mnie się to podoba. Też odchodzilam z forów nie raz, bo chciałam żyć bez tego szitu. Zobaczymy co White Widow powie. Pozdrawki!


Nie wolno mi chcieć...

Offline

#7 2019-08-20 08:25:23

Skin1093
Motylek
Dołączył: 2017-08-29
Liczba postów: 43
Wiek: 20
Wzrost: 165
Aktualna waga: 82
Docelowa waga: 60
Najniższa waga: 70
AndroidChrome 75.0.3770.143

Odp: Kolejna rekrutacja

To nie tak że mi się odechciewa, sądzę że każdy z nas czasami ma zawachanie i w jego głowie toczy się milion myśli czy to jednak właściwe wyjście. Ja właśnie takie miałam i dlatego nie było mnie tu rok, ale każdy ma prawo do chwili zawachanie. Tak nie byłam aktywnym użytkownikiem ponieważ nie jestem osobą która cały czas lubi pisać o sobie, albo udzielać się. Pracuje nad tym niestety nie jestem zbyt pewna siebie nawet jeśli nikt na tym forum nie zna mnie osobiście nadal się wstydzę aby coś napisać. Przysięgam że pracuje nad tym cały czas, A przez ten rok może i nie schudlamna wręcz odwrotnie, ale czuje że w tej chwili potrafię się lepiej komunikować z innymi niż wcześniej. Nie zrozumiałam że jednak nie mogę dołączyć jeśli to miała namysli WhiteWidow. Bardzo zależy mi na tym forum, ale jeśli niestety nie będę mogła dołączyć to postaram się sama ale wiem że razem jest zawsze łatwiej więc mam nadzieję, że jednak będę mogła dołączyć.

Ostatnio edytowany przez Skin1093 (2019-08-20 08:27:19)

Offline

#8 2019-08-20 08:58:50

WhiteWidow
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2017-05-11
Liczba postów: 783
Wiek: 20
Wzrost: 150
BMI: 19.33
Aktualna waga: 43,5
Docelowa waga: 35 (?)
Dieta: SCD
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Kolejna rekrutacja

Właśnie po to jest rekrutacja, żeby każda z nas mogła czuć się tutaj swobodnie. Rozumiem problemy z komunikacją i z własnego doświadczenia powiem Ci, że forum to świetne miejsce aby nad tym popracować. Przekonuję mnie to co dziewczyny piszą, jestem skłonna dać Ci szansę, mam nadzieję, że tym razem coś z tego wyniesiesz [dblpt])


Zmuszaj się, bo klucz to twoja nauka,
do lepszego jutra, dziś to ciemny pokój.
Znajdź swoją wenę, sam zostań w mroku.

Offline

#9 2019-08-20 09:15:06

apsik
Motylek
Skąd: Podkarpacie
Dołączył: 2019-07-18
Liczba postów: 171
Wiek: 15
Wzrost: 158 cm
Aktualna waga: who knows
Docelowa waga: 25kg
Najniższa waga: 36kg
Dieta: Wegetarianizm
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Kolejna rekrutacja

Skin 1093
Przekonuje mnie to co napisałaś. W pełni rozumiem. Myślałam, że postrzegasz to w inny sposób. Zaskoczyła mnie Twoja odpowiedź. Widać, że bardzo Ci zależy. Wybacz, jeśli wcześniej zbytnio naskoczyłam, z Twojej wcześniejszej odpowiedzi wywnioskowałam, że jest inaczej, niż w rzeczywistości.



Jestem za Twoim przyjęciem na forum. Mam nadzieję, że będzie Ci tu dobrze.


Trzymaj się.  [dblpt]heart[dblpt]  Fajnie, że ktoś nowy do nas dołączy.  [dblpt])

Ostatnio edytowany przez apsik (2019-08-20 09:16:27)


You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.

Offline

#10 2019-08-20 10:23:54

apsik
Motylek
Skąd: Podkarpacie
Dołączył: 2019-07-18
Liczba postów: 171
Wiek: 15
Wzrost: 158 cm
Aktualna waga: who knows
Docelowa waga: 25kg
Najniższa waga: 36kg
Dieta: Wegetarianizm
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Kolejna rekrutacja

Gratuluję Ci przyjęcia, bo widzę, że już jesteś wśród nas.  [dblpt]D


You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.
You are not hungry, you are bored.

Offline

#11 2019-08-21 09:00:02

Skin1093
Motylek
Dołączył: 2017-08-29
Liczba postów: 43
Wiek: 20
Wzrost: 165
Aktualna waga: 82
Docelowa waga: 60
Najniższa waga: 70
AndroidChrome 75.0.3770.143

Odp: Kolejna rekrutacja

Jeju dziękuję nawet nie macie pojęcia jak się cieszę. Nie trzeba przepraszać możliwe że na początku źle to sformułowałam i było nie zrozumiałe.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mcsk - weznogamefff - linkowo - crystalrpg - tehanu